Agility 20-21 august 2016

Oppsettet er som følger:

Med unntak av åpne klasser, er ring 1 for medium og liten, og ring 2 for store.

Vi starter fortløpende, så møt opp i god tid.

Lørdag, start kl. 08:00:

Ring 1

Åpen agility: Liten, Medium, Stor
Ag liten, medium: kl. 1, 2, 3
Hopp liten/medium: kl. 1, 2, 3Lag liten, medium

Ring 2

Åpen hopp: Stor, Liten, Medium
Ag stor: kl. 1, 2, 3Hopp stor: kl. 1, 2, 3
Lag stor

 

Søndag, start kl. 09:00:

Ring 1

Lag  liten, medium
Ag liten, medium: kl. 1, 2, 3
Hopp liten/medium: kl. 1, 2, 3

Ring 2

Lag stor
Ag stor: kl. 1, 2, 3
Hopp stor: kl. 1, 2, 3

Hoppfinalen på søndag går midt på dagen i en av ringene.

Startlister lørdag

Startlister søndag

PM

Dommeroversikt

Day Type Size Class Course Judge
Saturday morning Agility Small Open 1 Maj-Brit Crone Høg
Medium Open 1 Maj-Brit Crone Høg
Large Open 1 Maj-Brit Crone Høg
Saturday morning Jump Large Open 2 Harald Schjelderup
Small Open 2 Harald Schjelderup
Medium Open 2 Harald Schjelderup
Saturday Agility Small 1 1 Kurt Ove Steinset
2 1 Kurt Ove Steinset
3 1 Kurt Ove Steinset
Medium 1 1 Kurt Ove Steinset
2 1 Kurt Ove Steinset
3 1 Kurt Ove Steinset
Large 1 2 Maj-Brit Crone Høg
2 2 Maj-Brit Crone Høg
3 2 Maj-Brit Crone Høg
Jump Small 1 1 Harald Schjelderup
2 1 Harald Schjelderup
3 1 Harald Schjelderup
Medium 1 1 Harald Schjelderup
2 1 Harald Schjelderup
3 1 Harald Schjelderup
Large 1 2 Maj-Brit Crone Høg
2 2 Maj-Brit Crone Høg
3 2 Maj-Brit Crone Høg
Agility Small Team 1 Kurt Ove Steinset
Medium Team 1 Kurt Ove Steinset
Large Team 2 Maj-Brit Crone Høg
Sunday Agility Small Team 1 Maj-Brit Crone Høg
Medium Team 1 Maj-Brit Crone Høg
Large Team 2 Kurt Ove Steinset
Agility Small 1 1 Maj-Brit Crone Høg
2 1 Maj-Brit Crone Høg
3 1 Maj-Brit Crone Høg
Medium 1 1 Maj-Brit Crone Høg
2 1 Maj-Brit Crone Høg
3 1 Maj-Brit Crone Høg
Large 1 2 Kurt Ove Steinset
2 2 Kurt Ove Steinset
3 2 Kurt Ove Steinset
Jump Small 1 1 Harald Schjelderup
2 1 Harald Schjelderup
3 1 Harald Schjelderup
Medium 1 1 Harald Schjelderup
2 1 Harald Schjelderup
3 1 Harald Schjelderup
Large 1 2 Kurt Ove Steinset
2 2 Kurt Ove Steinset
3 2 Kurt Ove Steinset
Jump final Small Open 1 Maj-Brit Crone Høg
Medium Open 1 Maj-Brit Crone Høg
Large Open 1 Maj-Brit Crone Høg

Comments are closed.